SA-BA Endüstriyel Ürünler A.Ş.
Kalite Politikası

Amacımız, ulusal ve uluslararası alanda talep edilen ve aranan; rekabetçi, yenilikçi kaliteyi yaşam tarzı edinmiş bir endüstriyel kuruluş olarak devamlılık arz etmektedir. Bu amaç doğrultusunda politikamıza paralel sistemlerimizi etkin olarak takip etmekte ve sürekli geliştirmekteyiz. Bulgaristan için kurulacak sistemlerimizde de aynı politika işletilecektir.

En önemli ürünümüz KALİTE olduğunu benimseyerek, kalitenin üretimini hedefledik. Bu doğrultuda tüm faaliyetlerimizi planlıyor, kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi yatırım ve verimlilikle birleştirerek kaliteyi ucuza mal etmeye çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti için, kendimizi sürekli geliştirip, tasarım dahil olmak üzere müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını önceden tespit ederek cevaplamayı amaçlıyoruz.

Çalışmalarımızın, kalite anlayışının ilke ve temellerine dayanması için; eğitimi, paylaşımı ve katılımı destekleyerek insana ve insani şartlara yatırım yapıyoruz.

Topyekün mükemmelleşme için, satıcı / imalatçı firmalarımızı ve çevremizi inceliyor, onları yönlendiriyor, uyarıyoruz.

Ürettiğimiz her ürün ve hizmetin sorumluluğunu sonuna kadar taşıyıp, satış sonrası da müşterimizin yanında oluyoruz.

Tüm bu ilkeler doğrultusunda müşterisini, yatırımcısını, çalışanını ve etrafını her anlamda memnun eden güvenilir, uygulanabilir tüm şartları yerine getiren, sürekli ve saygın bir kuruluş olmak için Sa-ba Ailesinin bir ferdi olarak bu sorumluluğu taşıyacak ve başarıyla elemanı olmaktan gurur duyacağımız bir kurum yaratacağız.

Politikamız hedef ve amaçlarımızı belirlemek için çerçeve niteliğinde, kuruluşumuzun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik istikametini destekler şekilde yol gösterici olacaktır.

 

Kalite Yönetim Temsilcisi

Tülay ÖZYILDIRIM

Genel Müdür

Serkan KURUOĞLU

 

Tarih: 20.02.2018 Rev:07