SA-BA Endüstriyel Ürünler A.Ş.

Haberler

13

Yeni Elektronik Devre Dizgi Hattı

Elektronik Devre Dizgi Hat ve Tesisi 2015 yılı başı ile otomotiv aydınlatma sektörüne özel ledli ve elektronik parçalar üretimi için müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre yeni yerinde  kurulmuş olup, Mayıs 2015’ten itibaren OEM & Tier1 tarafından onaylanarak devreye alınmıştır.

Stratejik hedeflerimiz  doğrultusunda üretim hattı in-line ve tam otomatik seçilerek bu sayede tüm üretim ekipmanları (feeder, laser marker, screen printer, pick&place dizgi hattı, wave soldering, depanelling ) ve kontrol prosesleri (3D AOI, ICT) yüksek teknolojili otomasyon sayesinde otomotiv standart ve beklentilerini karşılamaktadır.

Elektronik kart üretiminde kullanılan yarı mamullerin  özellikle toz, ısı ve nem gibi ortam koşullarına olan hassasiyeti nedeniyle; tüm üretim alanı Class 10000 temiz oda, ESD ortam şartlarını sağlamakta ve ayrıca yarı mamuller ESD özelliklerine uygun otomatik depolama rafında muhafaza edilmektedir. Ortam ısı, nem, basınç değerleri kontrol altında tutulmaktadır.

OEM müşteri beklentileri, tasarımdan final ürüne kadar olan tüm süreçlerde Sa-ba’nın kendi işgücü ve öz kaynakları ile 100% karşılanmaktadır.